MILS1812R-183K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812R-183K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812R-183K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812R-183K
Številka dela MILS1812R-183K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26492 pcs Podatkovni list MILS1812R-183K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812R-183K TR 500
MILS1812R-183K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 18µH Shielded Inductor 288mA 2.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Trenutna ocena 288mA Tok - nasičenost -