MILS1812R-154K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812R-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812R-154K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812R-154K
Številka dela MILS1812R-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 158MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23571 pcs Podatkovni list MILS1812R-154K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812R-154K TR 500
MILS1812R-154K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 150µH Shielded Inductor 158mA 8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 158mA Tok - nasičenost -