MILS1812R-151K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812R-151K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Podatkovni listi: MILS1812R-151K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812R-151K
Številka dela MILS1812R-151K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24763 pcs Podatkovni list MILS1812R-151K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812R-151K TR 500
MILS1812R-151K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 390MHz
natančen opis 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 1.347A Tok - nasičenost -