MILS1812-563K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-563K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 235MA 3.6 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812-563K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-563K
Številka dela MILS1812-563K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 235MA 3.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24919 pcs Podatkovni list MILS1812-563K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-563K TR 500
MILS1812-563K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 56µH Shielded Inductor 235mA 3.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 235mA Tok - nasičenost -