MILS1812-683K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-683K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
Podatkovni listi: MILS1812-683K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-683K
Številka dela MILS1812-683K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23655 pcs Podatkovni list MILS1812-683K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-683K TR 500
MILS1812-683K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 7.6MHz
natančen opis 68µH Shielded Inductor 215mA 4.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max
Trenutna ocena 215mA Tok - nasičenost -