MILS1812-472K
pregled izdelka
Številka dela: MILS1812-472K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM
Podatkovni listi: MILS1812-472K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MILS1812-472K
Številka dela MILS1812-472K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 471MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23878 pcs Podatkovni list MILS1812-472K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija MILS1812
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena MILS1812-472K TR 500
MILS1812-472K-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Inductor 471mA 900 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 471mA Tok - nasičenost -