M1331-182K
pregled izdelka
Številka dela: M1331-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Podatkovni listi: M1331-182K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1331-182K
Številka dela M1331-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13103 pcs Podatkovni list M1331-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Shielded Serija M1331
Ocene - Q @ Frek 43 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1331-182K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 217mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 217mA Tok - nasičenost 217mA