M1331-124K
pregled izdelka
Številka dela: M1331-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Podatkovni listi: M1331-124K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1331-124K
Številka dela M1331-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12570 pcs Podatkovni list M1331-124K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Shielded Serija M1331
Ocene - Q @ Frek 31 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1331-124K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 120µH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost 27mA