M1331-152K
pregled izdelka
Številka dela: M1331-152K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Podatkovni listi: M1331-152K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M1331-152K
Številka dela M1331-152K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12426 pcs Podatkovni list M1331-152K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Ščitenje Shielded Serija M1331
Ocene - Q @ Frek 41 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena M1331-152K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 228mA 860 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA