HTPT66R-223K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-223K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTPT66R-223K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH
Podatkovni listi: HTPT66R-223K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HTPT66R-223K
Številka dela HTPT66R-223K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13032 pcs Podatkovni list HTPT66R-223K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
Ščitenje Shielded Serija HTPT66R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena HTPT66R-223K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Shielded Toroidal Inductor 4A 36 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max
Trenutna ocena 4A Tok - nasičenost 4A