HTPT66R-122K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-122K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTPT66R-122K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 15.3A 2.9 MOHM
Podatkovni listi: HTPT66R-122K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HTPT66R-122K
Številka dela HTPT66R-122K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 15.3A 2.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14474 pcs Podatkovni list HTPT66R-122K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
Ščitenje Shielded Serija HTPT66R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena HTPT66R-122K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.2µH Shielded Toroidal Inductor 15.3A 2.9 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.9 mOhm Max
Trenutna ocena 15.3A Tok - nasičenost 14.8A