HTPT66R-153K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-153K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTPT66R-153K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 4.6A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: HTPT66R-153K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HTPT66R-153K
Številka dela HTPT66R-153K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 4.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12851 pcs Podatkovni list HTPT66R-153K.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
Ščitenje Shielded Serija HTPT66R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena HTPT66R-153K BULK 100 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Toroidal Inductor 4.6A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.6A Tok - nasičenost 4.3A