EMI1210R-60
pregled izdelka
Številka dela: EMI1210R-60
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Podatkovni listi: EMI1210R-60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMI1210R-60
Številka dela EMI1210R-60 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 325075 pcs Podatkovni list EMI1210R-60.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija EMI1210R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena EMI1210R-60 2000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.059" (1.50mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA