EMI1806R-80
pregled izdelka
Številka dela: EMI1806R-80
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Podatkovni listi: EMI1806R-80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMI1806R-80
Številka dela EMI1806R-80 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369066 pcs Podatkovni list EMI1806R-80.pdf
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija EMI1806R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1806 (4516 Metric) Druga imena EMI1806R-80 2000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 80 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.071" (1.80mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm Trenutna ocena (maks.) 400mA