EMI1206R-31
pregled izdelka
Številka dela: EMI1206R-31
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Podatkovni listi: 1.EMI1206R-31.pdf2.EMI1206R-31.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMI1206R-31
Številka dela EMI1206R-31 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331433 pcs Podatkovni list 1.EMI1206R-31.pdf2.EMI1206R-31.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMI1206R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena EMI1206R-31 3000 TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca @ Pogostost 31 Ohms @ 100MHz
Višina (maks.) 0.051" (1.30mm) Vrsta filtra -
DC Resistance (DCR) (Max) 50 mOhm Trenutna ocena (maks.) 600mA