EMI1206R-2000
pregled izdelka
Številka dela: EMI1206R-2000
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FERRITE BEAD 2 KOHM 1206 1LN
Podatkovni listi: EMI1206R-2000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMI1206R-2000
Številka dela EMI1206R-2000 Proizvajalec API Delevan
Opis FERRITE BEAD 2 KOHM 1206 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350308 pcs Podatkovni list EMI1206R-2000.pdf
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMI1206R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena EMI1206R-2000 TR 3000
EMI1206R-2000-ND
EMI1206R-2000TR
Q3375402
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca @ Pogostost 2 kOhms @ 100MHz Višina (maks.) 0.051" (1.30mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA