DC630R-472M
API DelevanAPI Delevan
DC630R-472M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 11.7A 7 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630R-472M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-472M
Številka dela DC630R-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 11.7A 7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29112 pcs Podatkovni list DC630R-472M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-472M BULK 100
DN4780
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 11.7A 7 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 11.7A Tok - nasičenost 31.5A