DC630R-334K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-334K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-334K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.72A 315 MOHM
Podatkovni listi: DC630R-334K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-334K
Številka dela DC630R-334K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 1.72A 315 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13824 pcs Podatkovni list DC630R-334K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-334K BULK 100
DC630R334K
DN4776
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.72A 315 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 315 mOhm Max
Trenutna ocena 1.72A Tok - nasičenost 3.8A