DC630R-394K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-394K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-394K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 1.66A 342 MOHM
Podatkovni listi: DC630R-394K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-394K
Številka dela DC630R-394K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 1.66A 342 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24960 pcs Podatkovni list DC630R-394K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC630R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-394K BULK 100
DN4779
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 390µH Unshielded Wirewound Inductor 1.66A 342 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 342 mOhm Max
Trenutna ocena 1.66A Tok - nasičenost 3.4A