DC1390R-474K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390R-474K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 4.57A 114 MOHM
Podatkovni listi: DC1390R-474K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390R-474K
Številka dela DC1390R-474K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 4.57A 114 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11445 pcs Podatkovni list DC1390R-474K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390R-474K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 4.57A 114 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 114 mOhm Max
Trenutna ocena 4.57A Tok - nasičenost 6.2A