DC1390R-334K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390R-334K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 5.67A 74 MOHM TH
Podatkovni listi: DC1390R-334K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390R-334K
Številka dela DC1390R-334K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 5.67A 74 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10335 pcs Podatkovni list DC1390R-334K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390R-334K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 5.67A 74 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 74 mOhm Max
Trenutna ocena 5.67A Tok - nasičenost 7.37A