DC1390R-684K
pregled izdelka
Številka dela: DC1390R-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 4.14A 139 MOHM
Podatkovni listi: DC1390R-684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC1390R-684K
Številka dela DC1390R-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 4.14A 139 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12588 pcs Podatkovni list DC1390R-684K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.480" Dia (37.60mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC1390R-684K 100 BULK delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 1.064" (27.03mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Unshielded Inductor 4.14A 139 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 139 mOhm Max
Trenutna ocena 4.14A Tok - nasičenost 5.11A