CM9900-334
API DelevanAPI Delevan
CM9900-334 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM9900-334
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 330UH 1.7A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900-334.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900-334
Številka dela CM9900-334 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 330UH 1.7A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19999 pcs Podatkovni list CM9900-334.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900-334 BULK 100
DN4610
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 330µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.669" (17.00mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 330µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A DCR 58 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 58 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.7A Odobritve -