CM9900-474
API DelevanAPI Delevan
CM9900-474 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM9900-474
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 470UH 1.4A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900-474.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900-474
Številka dela CM9900-474 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 470UH 1.4A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15908 pcs Podatkovni list CM9900-474.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900-474 BULK 100
DN4611
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 470µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.669" (17.00mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 470µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A DCR 78 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 78 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.4A Odobritve -