CM9900-274
API DelevanAPI Delevan
CM9900-274 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM9900-274
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 270UH 2.2A 2LN TH
Podatkovni listi: CM9900-274.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM9900-274
Številka dela CM9900-274 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 270UH 2.2A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21166 pcs Podatkovni list CM9900-274.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Serija CM9900
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena CM9900-274 BULK 100
DN4609
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 270µH @ 1kHz Višina (maks.) 0.669" (17.00mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 270µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 51 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 51 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 2.2A Odobritve -