CM6560R-754
API DelevanAPI Delevan
CM6560R-754 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6560R-754
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 750UH 3A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6560R-754.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6560R-754
Številka dela CM6560R-754 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 750UH 3A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7014 pcs Podatkovni list CM6560R-754.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Serija CM6560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6560R-754 BULK 100
DN4756
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 750µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.320" (8.13mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 750µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3A DCR 34 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 34 mOhm Trenutna ocena (maks.) 3A