CM6560R-334
API DelevanAPI Delevan
CM6560R-334 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6560R-334
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 330UH 4.8A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6560R-334.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6560R-334
Številka dela CM6560R-334 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 330UH 4.8A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7827 pcs Podatkovni list CM6560R-334.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Serija CM6560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6560R-334 BULK 100
DN4752
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 330µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.320" (8.13mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 330µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4.8A DCR 15 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 15 mOhm Trenutna ocena (maks.) 4.8A