CM6560R-504
API DelevanAPI Delevan
CM6560R-504 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6560R-504
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 500UH 3.6A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6560R-504.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6560R-504
Številka dela CM6560R-504 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 500UH 3.6A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8871 pcs Podatkovni list CM6560R-504.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) Serija CM6560R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6560R-504 BULK 100
DN4754
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 500µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.320" (8.13mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 500µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.6A DCR 23 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 23 mOhm Trenutna ocena (maks.) 3.6A