CM6149R-473
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149R-473
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 47UH 2.5A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149R-473.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149R-473
Številka dela CM6149R-473 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 47UH 2.5A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17569 pcs Podatkovni list CM6149R-473.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149R-473 800 TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 47µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 47µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.5A DCR 15 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 15 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2.5A
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM6149R-684
CM6149R-684
Proizvajalci: API Delevan
Opis: CMC 680UH 500MA 2LN SMD
Na zalogi: 17743 pcs
Prenesi: CM6149R-684.pdf
RFQ
CM6149R-683
CM6149R-683
Proizvajalci: API Delevan
Opis: CMC 68UH 2A 2LN SMD