CM6149R-224
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149R-224
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 220UH 1A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149R-224.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149R-224
Številka dela CM6149R-224 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 220UH 1A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9519 pcs Podatkovni list CM6149R-224.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149R-224 BULK 100
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 220µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 220µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1A DCR 60 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 60 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1A