CM6149R-104
API DelevanAPI Delevan
CM6149R-104 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149R-104
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 100UH 1.6A 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149R-104.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149R-104
Številka dela CM6149R-104 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 100UH 1.6A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8480 pcs Podatkovni list CM6149R-104.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149R-104 BULK 100
DN42143
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 100µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 100µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.6A DCR 30 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 30 mOhm Trenutna ocena (maks.) 1.6A