CM6149-474
API DelevanAPI Delevan
CM6149-474 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149-474
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 470UH 600MA 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149-474.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149-474
Številka dela CM6149-474 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 470UH 600MA 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8167 pcs Podatkovni list CM6149-474.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149-474 BULK 100
DN12832
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Induktivnost @ Frekvenca 470µH @ 10kHz Višina (maks.) 0.210" (5.33mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 470µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600mA DCR 125 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 125 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 600mA Odobritve -