CM6149R-684
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM6149R-684
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka CMC 680UH 500MA 2LN SMD
Podatkovni listi: CM6149R-684.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM6149R-684
Številka dela CM6149R-684 Proizvajalec API Delevan
Opis CMC 680UH 500MA 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17743 pcs Podatkovni list CM6149R-684.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.285" W (7.24mm x 7.24mm) Serija CM6149R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad Druga imena CM6149R-684 800 TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 680µH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.210" (5.33mm) Vrsta filtra -
Lastnosti - natančen opis 680µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 170 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 170 mOhm Trenutna ocena (maks.) 500mA
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM626
CM626
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP INCAND 1.6MM BAYONET 6.2V
Na zalogi: 6003 pcs
Prenesi: CM626.pdf
RFQ
CM6149R-683
CM6149R-683
Proizvajalci: API Delevan
Opis: CMC 68UH 2A 2LN SMD