5500R-153J
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5500R-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-153J
Številka dela 5500R-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21280 pcs Podatkovni list 5500R-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500R-153J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 7.05A 20 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Trenutna ocena 7.05A Tok - nasičenost 4.57A
Podobni izdelki
5500R-154J
5500R-154J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Na zalogi: 21073 pcs
Prenesi: 5500R-154J.pdf
RFQ
5500R-124K
5500R-124K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM