5500R-124J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Podatkovni listi: 5500R-124J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-124J
Številka dela 5500R-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18525 pcs Podatkovni list 5500R-124J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5500R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5500R-124J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Unshielded Inductor 2.96A 113 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 113 mOhm Max
Trenutna ocena 2.96A Tok - nasičenost 1.6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5500R-125K
5500R-125K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2MH 1.01A 977 MOHM
Na zalogi: 12928 pcs
Prenesi: 5500R-125K.pdf
RFQ
5500R-123K
5500R-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
Na zalogi: 23897 pcs
Prenesi: 5500R-123K.pdf
RFQ
5500R-126J
5500R-126J
Opis: FIXED IND 12MH 330MA 9.34 OHM
Prenesi: 5500R-126J.pdf
5500R-124K
5500R-124K
Opis: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Prenesi: 5500R-124K.pdf
5500R-106K
5500R-106K
Opis: FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD