5500R-154J
pregled izdelka
Številka dela: 5500R-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Podatkovni listi: 5500R-154J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5500R-154J
Številka dela 5500R-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21073 pcs Podatkovni list 5500R-154J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Druga imena 5500R-154J 200 TR delovna temperatura -55°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.520" (13.21mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 2.78A 129 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 129 mOhm Max
Trenutna ocena 2.78A Tok - nasičenost 1.43A
Podobni izdelki
5500R-156K
5500R-156K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15MH 300MA 10.7 OHM
Na zalogi: 25963 pcs
Prenesi: 5500R-156K.pdf
RFQ
5500R-155K
5500R-155K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18 OHM
Na zalogi: 20642 pcs
Prenesi: 5500R-155K.pdf
RFQ
5500R-126K
5500R-126K
Opis: FIXED IND 12MH 330MA 9.34 OHM
Prenesi: 5500R-126K.pdf
5500R-183J
5500R-183J
Opis: FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
Prenesi: 5500R-183J.pdf
5500R-153K
5500R-153K
Opis: FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
Prenesi: 5500R-153K.pdf
5500R-126J
5500R-126J
Prenesi: 5500R-126J.pdf
5500R-156J
5500R-156J
Prenesi: 5500R-156J.pdf
5500R-125K
5500R-125K
Opis: FIXED IND 1.2MH 1.01A 977 MOHM
Prenesi: 5500R-125K.pdf
5500R-155J
5500R-155J
Prenesi: 5500R-155J.pdf
5500R-154K
5500R-154K
Opis: FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Prenesi: 5500R-154K.pdf
5500R-125J
5500R-125J
Prenesi: 5500R-125J.pdf
5500R-153J
5500R-153J
Prenesi: 5500R-153J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%