5022-752J
API DelevanAPI Delevan
5022-752J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-752J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Podatkovni listi: 5022-752J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-752J
Številka dela 5022-752J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 64171 pcs Podatkovni list 5022-752J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-752J TR 800
DN2281TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 7.5µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 55MHz natančen opis 7.5µH Unshielded Inductor 765mA 550 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Trenutna ocena 765mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-752F
5022-752F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Na zalogi: 18628 pcs
Prenesi: 5022-752F.pdf
RFQ
5022-753G
5022-753G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Na zalogi: 29183 pcs
Prenesi: 5022-753G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Prenesi: 5022-754F.pdf
Opis: FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
Prenesi: 5022-751G.pdf
5022-753J
5022-753J
Prenesi: 5022-753J.pdf