5022-751H
API DelevanAPI Delevan
5022-751H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-751H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
Podatkovni listi: 5022-751H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-751H
Številka dela 5022-751H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 40270 pcs Podatkovni list 5022-751H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-751H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 750nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 230MHz
natančen opis 750nH Unshielded Inductor 1.425A 180 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 1.425A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-752J
5022-752J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Na zalogi: 64171 pcs
Prenesi: 5022-752J.pdf
RFQ
5022-751G
5022-751G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750NH 1.425A 180 MOHM
Na zalogi: 24435 pcs
Prenesi: 5022-751G.pdf
RFQ
5022-684H
5022-684H
Opis: FIXED IND 680UH 116MA 27.2 OHM
Prenesi: 5022-684H.pdf
Prenesi: 5022-751J.pdf
Prenesi: 5022-684G.pdf
Prenesi: 5022-752H.pdf
5022-684F
5022-684F
Prenesi: 5022-684F.pdf
Prenesi: 5022-751F.pdf
Opis: FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%