5022-753J
API DelevanAPI Delevan
5022-753J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-753J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-753J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-753J
Številka dela 5022-753J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56916 pcs Podatkovni list 5022-753J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-753J TR 800
DN2305TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 75µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz natančen opis 75µH Unshielded Inductor 302mA 3.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max Trenutna ocena 302mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-754J
5022-754J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Na zalogi: 58319 pcs
Prenesi: 5022-754J.pdf
RFQ
5022-752G
5022-752G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Na zalogi: 27826 pcs
Prenesi: 5022-752G.pdf
RFQ
5022-754H
5022-754H
Prenesi: 5022-754H.pdf
Prenesi: 5022-754G.pdf
Opis: FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Prenesi: 5022-753H.pdf
5022-821F
5022-821F
Opis: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
Prenesi: 5022-821F.pdf
Prenesi: 5022-752J.pdf
Prenesi: 5022-754F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%