5022-394J
API DelevanAPI Delevan
5022-394J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-394J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Podatkovni listi: 5022-394J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-394J
Številka dela 5022-394J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54327 pcs Podatkovni list 5022-394J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-394J TR 800
DN2322TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 390µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz natančen opis 390µH Unshielded Inductor 149mA 16.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 16.3 Ohm Max Trenutna ocena 149mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-394F
5022-394F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Na zalogi: 19987 pcs
Prenesi: 5022-394F.pdf
RFQ
5022-393J
5022-393J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Na zalogi: 64492 pcs
Prenesi: 5022-393J.pdf
RFQ
5022-431H
5022-431H
Opis: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Prenesi: 5022-431H.pdf
5022-431G
5022-431G
Prenesi: 5022-431G.pdf
Opis: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Prenesi: 5022-432G.pdf
Prenesi: 5022-432F.pdf
Prenesi: 5022-431J.pdf
Prenesi: 5022-393H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%