5022-393H
API DelevanAPI Delevan
5022-393H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-393H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-393H.pdf2.5022-393H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-393H
Številka dela 5022-393H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 42479 pcs Podatkovni list 1.5022-393H.pdf2.5022-393H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-393H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 14.5MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 361mA 2.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max
Trenutna ocena 361mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-394F
5022-394F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Na zalogi: 19987 pcs
Prenesi: 5022-394F.pdf
RFQ
5022-394J
5022-394J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 54327 pcs
Prenesi: 5022-394J.pdf
RFQ
5022-392H
5022-392H
Opis: FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
Prenesi: 5022-392H.pdf
Opis: FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Prenesi: 5022-393F.pdf
5022-393G
5022-393G
Prenesi: 5022-393G.pdf
Prenesi: 5022-393J.pdf
Prenesi: 5022-394G.pdf
Opis: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Prenesi: 5022-394H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%