5022-392J
API DelevanAPI Delevan
5022-392J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-392J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
Podatkovni listi: 5022-392J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-392J
Številka dela 5022-392J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 53051 pcs Podatkovni list 5022-392J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-392J TR 800
DN2274TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 395mA 2.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max Trenutna ocena 395mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-391G
5022-391G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
Na zalogi: 23671 pcs
Prenesi: 5022-391G.pdf
RFQ
5022-392H
5022-392H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 395MA 2.3 OHM
Na zalogi: 38892 pcs
Prenesi: 5022-392H.pdf
RFQ
5022-393F
5022-393F
Opis: FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Prenesi: 5022-393F.pdf
Prenesi: 5022-392G.pdf
Prenesi: 5022-392F.pdf
Prenesi: 5022-393H.pdf
5022-391J
5022-391J
Prenesi: 5022-391J.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Prenesi: 5022-393J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%