5022-431J
API DelevanAPI Delevan
5022-431J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-431J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Podatkovni listi: 5022-431J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-431J
Številka dela 5022-431J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61403 pcs Podatkovni list 5022-431J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-431J TR 800
DN2251TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 430nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 315MHz natančen opis 430nH Unshielded Inductor 1.825A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Trenutna ocena 1.825A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-431F
5022-431F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Na zalogi: 20336 pcs
Prenesi: 5022-431F.pdf
RFQ
5022-433G
5022-433G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Na zalogi: 25742 pcs
Prenesi: 5022-433G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Prenesi: 5022-394G.pdf
5022-432H
5022-432H
Opis: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Prenesi: 5022-432H.pdf
5022-432J
5022-432J
Prenesi: 5022-432J.pdf
Prenesi: 5022-431H.pdf
Prenesi: 5022-432F.pdf
Prenesi: 5022-394J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%