5022-333J
API DelevanAPI Delevan
5022-333J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-333J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-333J
Številka dela 5022-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 66689 pcs Podatkovni list 5022-333J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-333J TR 800
DN2296TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 33µH Unshielded Inductor 337mA 3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Trenutna ocena 337mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-332G
5022-332G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 26872 pcs
Prenesi: 5022-332G.pdf
RFQ
5022-334F
5022-334F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Na zalogi: 17899 pcs
Prenesi: 5022-334F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 360NH 1.935A 98 MOHM
Prenesi: 5022-361G.pdf
5022-332J
5022-332J
Prenesi: 5022-332J.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-333F.pdf
Prenesi: 5022-334J.pdf
5022-333H
5022-333H
Prenesi: 5022-333H.pdf
Prenesi: 5022-334H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%