5022-334J
API DelevanAPI Delevan
5022-334J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-334J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-334J
Številka dela 5022-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51722 pcs Podatkovni list 5022-334J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-334J TR 800
DN2320TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.1MHz natančen opis 330µH Unshielded Inductor 173mA 12 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Trenutna ocena 173mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-361G
5022-361G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 360NH 1.935A 98 MOHM
Na zalogi: 28370 pcs
Prenesi: 5022-361G.pdf
RFQ
5022-333J
5022-333J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 66689 pcs
Prenesi: 5022-333J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 3.6UH 415MA 2.15 OHM
Prenesi: 5022-362G.pdf
5022-334H
5022-334H
Opis: FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Prenesi: 5022-334H.pdf
Prenesi: 5022-361H.pdf
5022-362F
5022-362F
Prenesi: 5022-362F.pdf
Prenesi: 5022-361F.pdf
Prenesi: 5022-361J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%