5022-332H
API DelevanAPI Delevan
5022-332H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-332H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-332H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-332H
Številka dela 5022-332H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35476 pcs Podatkovni list 5022-332H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-332H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 430mA 2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-333G
5022-333G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 337MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 28456 pcs
Prenesi: 5022-333G.pdf
RFQ
5022-331J
5022-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 2.015A 90 MOHM
Na zalogi: 68590 pcs
Prenesi: 5022-331J.pdf
RFQ
5022-333F
5022-333F
Prenesi: 5022-333F.pdf
5022-333H
5022-333H
Prenesi: 5022-333H.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Prenesi: 5022-334F.pdf
Opis: FIXED IND 3.3UH 430MA 2 OHM SMD
Prenesi: 5022-332J.pdf
Prenesi: 5022-331G.pdf
Prenesi: 5022-331H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%