5022-241J
API DelevanAPI Delevan
5022-241J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-241J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
Podatkovni listi: 5022-241J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-241J
Številka dela 5022-241J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52074 pcs Podatkovni list 5022-241J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-241J TR 800
DN2245TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 240nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 415MHz natančen opis 240nH Unshielded Inductor 2.47A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 2.47A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-241G
5022-241G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
Na zalogi: 23052 pcs
Prenesi: 5022-241G.pdf
RFQ
5022-243F
5022-243F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 21628 pcs
Prenesi: 5022-243F.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-241F.pdf
5022-242H
5022-242H
Opis: FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
Prenesi: 5022-242H.pdf
Opis: FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
Prenesi: 5022-224G.pdf
Prenesi: 5022-241H.pdf
5022-224J
5022-224J
Prenesi: 5022-224J.pdf
Prenesi: 5022-242J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%