5022-241H
API DelevanAPI Delevan
5022-241H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-241H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
Podatkovni listi: 5022-241H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-241H
Številka dela 5022-241H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 37740 pcs Podatkovni list 5022-241H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-241H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 240nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 415MHz
natančen opis 240nH Unshielded Inductor 2.47A 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 2.47A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-242F
5022-242F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
Na zalogi: 19359 pcs
Prenesi: 5022-242F.pdf
RFQ
5022-224G
5022-224G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
Na zalogi: 28694 pcs
Prenesi: 5022-224G.pdf
RFQ
5022-241J
5022-241J
Opis: FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
Prenesi: 5022-241J.pdf
Prenesi: 5022-241F.pdf
Prenesi: 5022-224J.pdf
Prenesi: 5022-241G.pdf
5022-224H
5022-224H
Prenesi: 5022-224H.pdf
Prenesi: 5022-242H.pdf
Opis: FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%