5022-224H
API DelevanAPI Delevan
5022-224H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-224H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-224H.pdf2.5022-224H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-224H
Številka dela 5022-224H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43935 pcs Podatkovni list 1.5022-224H.pdf2.5022-224H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-224H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 220µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 6.2MHz
natančen opis 220µH Unshielded Inductor 213mA 7.45 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7.45 Ohm Max
Trenutna ocena 213mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-223F
5022-223F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 18767 pcs
Prenesi: 5022-223F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
Na zalogi: 19359 pcs
Prenesi: 5022-242F.pdf
RFQ
5022-224J
5022-224J
Opis: FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
Prenesi: 5022-224J.pdf
5022-241G
5022-241G
Opis: FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
Prenesi: 5022-241G.pdf
Prenesi: 5022-223G.pdf
5022-223H
5022-223H
Prenesi: 5022-223H.pdf
Prenesi: 5022-241H.pdf
Prenesi: 5022-223J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%