5022-202J
API DelevanAPI Delevan
5022-202J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-202J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD
Podatkovni listi: 5022-202J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-202J
Številka dela 5022-202J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 57101 pcs Podatkovni list 5022-202J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-202J TR 800
DN2267TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 2µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 140MHz natančen opis 2µH Unshielded Inductor 675mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Trenutna ocena 675mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-201H
5022-201H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Na zalogi: 45216 pcs
Prenesi: 5022-201H.pdf
RFQ
5022-204G
5022-204G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 200UH 219MA 7.1 OHM
Na zalogi: 27229 pcs
Prenesi: 5022-204G.pdf
RFQ
5022-203J
5022-203J
Opis: FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD
Prenesi: 5022-203J.pdf
5022-204F
5022-204F
Prenesi: 5022-204F.pdf
Prenesi: 5022-203G.pdf
Prenesi: 5022-203F.pdf
Opis: FIXED IND 2UH 675MA 800 MOHM SMD
Prenesi: 5022-201J.pdf
Prenesi: 5022-203H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%